کلمه کلیدی را تایپ کنید

معرفی

معرفی شرکت فولاد غرب بناب

شرکت فولاد غرب با نام تجاری اسپارک از بدو تاسیس با طرحریزی استراتژیهای توسعه محور و با هدف حمایت از سیاستهای کلان اقتصادی کشور همانند اشتغال زایی، نوآوری، خودکفایی و توسعه صادرات در سال 1386 در زمینه تولید صنایع مفتولی تاسیس گردید. این شرکت در طول بیش از یک دهه فعالیت خود با بهره گیری از نیروهای متخصص، تکنولوژی و ماشین آلات روز دنیا و استفاده از مواد اولیه استاندارد بعنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و عرضه کنندگان صنایع مفتولی به
بازارهای داخلی و خارجی مطرح گردید.
شرکت فولاد غرب در راستای دستیابی به اهداف بلند مدت اقتصادی خود در سال 1391 در کنار تولید سایر محصولات، موفق به راه اندازی خطوط تولید انواع سیم جوشهای زیرپودری، پودر جوشکاری و سیم جوشهای میگ/مگ با برند اسپارک گردید. کلیه تولیدات شرکت دارای گواهینامه ISO:9001:2008 از شرکت TUV Nord و گواهی استاندارد اروپا میباشد و مطابق استانداردهای AWS,DIN,EN تولید میگردد که مورد تایید موسسات ملی و بین المللی میباشد.
با توجه به اینکه حفظ رضایت مشتری یکی از اصول مهم موفقیت در بازار و یکی از مهمترین سیاستهای شرکت میباشد لذا کلیه بخشهای شرکت اعم از بخش کنترل کیفیت و مهندسی فروش همواره خود را ملزم به پاسخگویی به مصرف کنندگان محصولات شرکت فولاد غرب میدانند.
شرکت با تکیه بر کارکنان با انگیزه و نوآور و با راه اندازی سیستم یکپارچه تحقیق و توسعه (R&D) همواره تلاش نموده است که محصولات و خدمات با کیفیت مطلوب را به بازار ارائه نماید به گونه ای که همگان شرکت را با رشد پایدار، رهبری بازار، برند قابل اعتماد و تعهد به ارزشهای اخلاقی و مسئولیتهای اجتماعی بپذیرند.
در راستای حفظ ارزشهای اخلاقی و مسئولیتهای اجتماعی، کلیه بخشهای شرکت خود را ملزم به رعایت خط مشی واحد به شرح زیر میدانند:
حفظ کیفیت محصولات مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی
تامین خواسته ها و رضایتمندی مشتریان و کارکنان
بهبود مستمر اثربخشی سیستم مدیریت کیفیت
بکارگیری موثر تکنولوژی روز در راستای بهبود فرایندها و محصولات
ارتقاء سطح دانش، مهارت، آگاهی و شایستگی کارکنان
حفظ برند و افزایش سهم بازار
امید است با اتکال به خداوند سبحان و همراهی و پشتکار تمامی کارکنان سختکوش و با شنیدن صدای مشتریان و تشخیص درست نیازهای بازار بتوانیم نقش موثری را در عرصه تولیدات میهن عزیزمان بر عهده بگیریم.