کلمه کلیدی را تایپ کنید

معرفی

معرفی شرکت فولاد غرب بناب

من نگویم که سمندر باش یا پروانه باش                                                    چون به فکر سوختن افتاده ای، جانانه باش

شرکت فولاد غرب از بدو تاسیس با طرح ریزی استراتژی های توسعه محور و با هدف حمایت از سیاسیت های کلان اقتصادی کشور همانند اشتغال زایی، نوآوری، خودکفایی و توسعه صادرات در سال 1386 در زمینه تولید صنایع مفتولی تاسیس گردید. این شرکت در طول قریب به یک دهه فعالیت خود با بهره گیری از نیروهای متخصص، تکنولوژی و ماشین آلات روز دنیا و استفاده از مواد اولیه استاندارد بعنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و عرضه کنندگان صنایع مفتولی به بازارهای داخلی و خارجی مطرح گردید.

شرکت فولاد غرب در راستای دستیابی به اهداف بلند مدت اقتصادی خود در سال 1391 در کنار تولید سایر محصولات، موفق به راه اندازی خطوط تولید انواع سیم جوش های زیرپودری ، پودر جوشکاری و سیم جوش های میگ/مگ با برند اسپارک گردید. کلیه تولیدات شرکت دارای گواهینامه ISO:9001:2008 ازشرکت TUV Nord و گواهی استاندارد اروپا CE می­باشد و مطابق استانداردهای AWS, DIN, EN تولید می گردد که مورد تایید موسسات ملی و بین المللی می باشد.

با توجه به اینکه حفظ رضایت مشتری یکی از اصول مهم موفقیت در بازار و یکی از مهمترین سیاست های شرکت می باشد لذا  کلیه بخش های شرکت اعم از بخش کنترل کیفیت و مهندسی فروش همواره خود را ملزم به پاسخگویی به مصرف کنندگان محصولات شرکت فولاد غرب می دانند.

شرکت فولاد غرب با تکیه بر کارکنان با انگیزه و نوآور و  با راه اندازی سیستم یکپارچه تحقیق و توسعه (R&D) همواره تلاش نموده است که  محصولات و خدمات با کیفیت مطلوب  را به بازار ارائه نماید به گونه ای که همگان شرکت را با رشد پایدار، رهبری بازار، برند قابل اعتماد و تعهد به ارزش های اخلاقی و مسئولیت های اجتماعی بپذیرند.

در راستای  حفظ ارزش های اخلاقی و مسئولیت های اجتماعی کلیه بخش ها شرکت خود را ملزم به رعایت خط مشی واحد زیر می دانند که این خط مشی عبارت است از:

حفظ کیفیت محصولات مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی

تامین خواسته ها و رضایت مندی مشتریان و کارکنان

بهبود مستمر اثر بخشی سیستم مدیریت کیفیت

بکارگیری موثر تکنولوژی روز در راستای بهبود فرایندها و محصولات

ارتقاء سطح دانش، مهارت، آگاهی و شایستگی کارکنان

حفظ برند و افزایش سهم بازار

امید است با اتکال به خداوند سبحان و همراهی و پشتکاری تمامی کارکنان سخت کوش و با شنیدن صدای مشتریان و تشخیص درست نیازهای بازار بتوانیم نقش موثری را در عرصه تولیدات میهن عزیزمان بر عهده بگیریم.